Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1213

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1218

27.10. – 29.10.2017 MEGA FIT VÍKEND s TOP lektory CK FIT, Hotel Jezerka ***+, Ústupky 278, 538 07 Seč (240 minut)

Cena: 2 590,- Kč
Lokalita Seč u Chrudimi
Datum 27.10. -29. 10. 2017
Délka 3 dny (2 noci) 
Hotel JEZERKA s.r.o., Seč – Ústupky 278, 538 07

 

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory. Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice. Hotel je nekuřácký.

Můžete se těšit na 4 lekce s Michalem: 2x Hatha jóga, 2x Power jóga

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní (formou bufetu) na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, cvičební program s lektorem Michalem Rauerem, 2x vstup do Aqua centra (vnitřní bazén, vířivka, infra kabina, parní kabina), vstup do fitness, parkovné, místní poplatky.

Na této akci si můžete zacvičit s dalšími lektory: Miksová Markéta, Hrabáková Veronika,Urbánková Eva, Fajka Martin, Hyťhová Iva, Beroušková Věra, Lebdušková Eva, Jáchim Andrea, Jirsenská Kristýna.
Lektoři budou mít vypsaný svůj program, na který se budete moci rezervovat na místě.
V nabídce bude více jak 30 hodin cvičení za víkend.

Budete mít možnost vyzkoušet např. tyto styly cvičení – Jóga, Powerjóga, SM-systém, Pilates, Zumba, Kruhový trénink, Tabata, Aqua-aerobic, Aqua zumba, Deepwork, Drums, Ranní yoga, Piloxing a Kickbox.

Animační program pro děti od 4 let: tvoření, cvičení, hry, Spartan Kids trénink a jiné (program bude uskutečněn od 5-ti dětí).

Pobyt začíná v pátek, příjezdem po 14:00 hod. a končí v neděli ve 12:00 hod.

BONUS: dárek od CK FIT, slevový voucher na další pobyt ve výši 10%.

Ubytování

Komfortní dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se sprchovým koutem a WC, televizí s 10-ti programy, Wi-fi připojením k internetu, balkonem a minibarem.

    

 

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze i plná penze formou výběru ze 2–3 jídel. Nutno objednat předem přes CK!

Vybavení hotelu

Vnitřní i venkovní bazén, 7× sauna, vířivka, masáže, restaurace, vinárna, bowling, squash, tenis, golfový trenažér, profesionální střelnice, laserová střelnice, horolezecká stěna.

Další služby

Půjčovna horských kol a loděk.

Okolí

Sečská přehrada, zřícenina hradu Oheb, zámek Žleby, CHKO Železné hory.

Doprava

Z Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové, poté exit 39 směr Kolín, pokračujeme po silnici 38 na Kolín, dále pokračujeme směr Čáslav, Žleby, Třemošnice, Seč. Ze Seče již uvidíte směrovky na hotel Jezerka a Seč-Ústupky.

[WD_FB id=”1″]

 

0 comments on “27.10. – 29.10.2017 MEGA FIT VÍKEND s TOP lektory CK FIT, Hotel Jezerka ***+, Ústupky 278, 538 07 Seč (240 minut)Add yours →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skip to content