termíny tabákové a rapé ceremonie

Přijďte s námi zažít sílu posvátného tabáku a rapé ceremonie. Uvolněte své smysly a vydejte se na cestu sebepoznání. Nechte se vést starodávnými rituály k vnitřnímu klidu a jasnosti. Ponořte se do tohoto nezapomenutelného zážitku, který vás zanechá svěží a omlazené. Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou příležitost k sebepoznání a relaxaci.

Zapište si do kalendáře a přidejte se k nám: Buchov (25.8), Praha (15.9), Resort UKO (23.9), Břeclav (14.10), Statek Anglická sezóna (4.11), Jamayoga v Bučovicích (11.11.2024), Usedlost Hamernice (24.2.2024)

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz

Rezervujte si své místo ještě dnes!

Těšíme se na Vás ..

REZERVACE TERMÍNU: RAPÉ CEREMONIE
Přijďte s námi zažít sílu posvátného tabáku a rapé ceremonie. Uvolněte své smysly a vydejte se na cestu sebepoznání. Nechte se vést starodávnými rituály k vnitřnímu klidu a jasnosti. Ponořte se do tohoto nezapomenutelného zážitku, který vás zanechá svěží a omlazené. Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou příležitost k sebepoznání a relaxaci.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skype
Telegram

3.11.2023 - 5.11.2023

ॐ JÓGOVÝ POBYT NA STATKU ANGLICKÁ SEZÓNA

Kouzelné místo s tajuplným genius loci uprostřed krásné přírody stvořené pro setkání všeho druhu s interiéry ve stylu staré Anglie, které zcela bezpochyby velmi pozitivně zapůsobí na všechny Vaše smysly.

8.3.2024 - 10.3.2024

ॐ JÓGOVÝ VÍKEND V BOHEMIAN COTTAGE – ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Skip to content