ŽIVANICE 174, 53342 ŽIVANICE
+420 734 878 380
info@michalrauer.cz

O MNĚ

Jmenuji se Michal Rauer je mi 43 let a narodil jsem se v Pardubicích, kde také žiji. Do mého života neodmyslitelně patří udržování vztahů s mými blízkými, sport, jóga, čtení, příroda, malování, cestování, hudba, dobré jídlo a spousta dalších věcí.

S jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Po různých stylech jógy, které jsem v průběhu let cvičil „Power jóga, Hatha jóga, Vinyasa Flow jóga, Antigraviti jóga, Kundalini jóga, Ashtanga jóga“ jsem se rozhodl pro studium Hatha jógy, která mě nejvíce oslovila. V současné době se mimo jógy věnuji i „Hlubinné abreaktivní psychoterapii“ a automatické kresbě.

Prvotní myšlenka „spojovat a pomáhat lidem“ se naplnila, teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.

Instruktor jógy (specializace Hatha jóga)

Power Yoga Akademie s.r.o., akreditovaný kurz MŠMT č.j.:052/2013-50 (150 hod.) 2014

Jóga pro děti

Power Yoga Akademie s.r.o., 2016

Reiki Usui Shiki Ryoho    I. a II. stupeň

Přírodní systém léčení.

Hlubinná Abreaktivní Psychoterapie

Ing. Andrej Dragomirecký profesor psychologie h.c.,        (70 hodin.) 2014