Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1218

24.4.2019 19:30 – 21:30 hod. DÁMSKÝ DÝCHÁNEK V JÓGOVÉM STUDIU NÁŠ DVOREK NA TÉMA JARNÍ OČISTA s Lucií Rybkovou a Michalem Rauerem

DÁMSKÉ DÝCHÁNKY

v dubnu na téma JARNÍ OČISTA

PARDUBICE | 24. 4. 2019 od 19:30 h v jógovém studiu Náš Dvorek | s jógou a Michalem Rauerem

Řešíte detox organismu? Jak se nastartovat po zimě? Zbavit se toho, co vás štve? Radovat se z přítomnosti? Chcete změnit svůj život od základů a konečně si užívat? Nebo jste spokojená, ale pořád to není ono? Přijďte na neformální akci, kde si odpočinete, načerpáte sílu a pozitivní energii.

Buďte fresh po celý rok, ne jen na Velikonoce.

Jeden z důvodů, proč jste unavená a bez energie je, že děláte pořád jedno a to samé stále dokola. Rutina a minulost vás drží v šachu a vy nemáte sílu to změnit. Máte fofry a nic nestíháte? Utečte na 2 hodiny od rodiny, udělejte si čas jen sama na sebe a zbavíte se všeho, co vás zatěžuje.

Čistý prostor, nový život.

Možná teď každé ráno popíjíte celerové smoothie a říkáte si “bude to dobrý”. Bude, pokud uděláte generální úklid hlavy a domova. Hodíte minulost za hlavu a zbavíte se toxických lidí. Zářivou budoucnost vytvoříte jedině tehdy, když pročistíte sebe a svůj život na všech úrovních a budete udržovat konstantní rovnováhu.

JARNÍ OČISTA ZEVNITŘ VEN

Jaká změna by se měla stát, abyste byla spokojená? Když přijdete, najdete odpovědi. Pročistíte tělo a mysl. Popovídáte si s dalšími ženami a posunete se v životě o kus dál. Na co se můžete těšit?

  • rituál očista života
  • workshop na obnovení radosti a energie
  • návod na udržení očisty po celý rok
  • jarní jóga pro detox organismu
  • energetická očista těla, meditace

Klíč k novému životu je od-puštění.

Bez ohledu na to, jak vaše situace vypadá teď, vždycky se dá změnit. Vzpomínám na to, co mi řekla jedna klientka: “když mu odpustím, uzdravím se”.  Určitě si říkáte: “Jak se to ale dělá?”. Přijďte a naučíte se zahodit myšlenku stejně jako zvednout činku. Vstoupíte do své síly a necháte odejít to, co už nefunguje.

Zábava už čeká

nebo nové kamarádky. Když jsem se rozvedla, měla jsem pocit, že je trapný říkat zadaným kamarádkám, jestli se mnou půjdou tam a tam. Taky mi připadalo otravný s nima pořád řešit, co se mi honí v hlavě, když ony vypadaly spokojeně. Hledala jsem pro sebe aktivitu, kam budu moct kdykoliv přijít bez ohledu na to, jestli mám dobrou náladu nebo status “šťastně ve vztahu”. Proto jsou tu dýchánky a nový prostor pro vás:))

Co na dýchánky říkají účastnice?

Jsem sice z velký rodiny, ale všichni jsou ve světě, a moc se nevídáme. S mámou si moc nerozumím, a tak mi chybí takový to ženský sdílení. Víš, jak se dřív scházely ženský u draní peří a předávaly si zkušenosti. U Tebe si popovidám a zjistím nový věci. Líbí se mi na Tobě, že to nikdy není suchý, vyprávíš příběhy a jsi vtipná.

Naďa

Líbilo se mi, co říkaly ostatní holky na moje téma. Mám úplně nový pohled na věc.

Monika

Vždycky se moc těším na naše setkání. Mám nový informace, díky kterým se vždycky posunu vpřed.

Lenka

Věnovat se sama sobě. Konečně žít svůj život. Odpustit. Zase cítit lásku.

Všechno je možný, pokud si děláte čas a přijdete. S sebou dobrou náladu, tužku, papír a jógamatku.

24. 4. 2019 se na vás těším s Michalem od 19:30 hodin v jógovém studiu Náš dvorek v Pardubicích | 350 Kč.              !POZOR! Dýchánky jsou jen pro přihlášené. Po odeslání objednávky rezervuji místo max 3 dny, po obdržení úhrady na účet máte vaše místo jisté. Záleží mi na osobním přístupu a vaší spokojenosti. Proto je k dispozici omezený počet míst, tak neotálejte a přihlaste se radši rovnou hned:)) Uvolnily se 2 místa!

0 comments on “24.4.2019 19:30 – 21:30 hod. DÁMSKÝ DÝCHÁNEK V JÓGOVÉM STUDIU NÁŠ DVOREK NA TÉMA JARNÍ OČISTA s Lucií Rybkovou a Michalem RaueremAdd yours →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skip to content