Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1213

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1218

2.3. – 4.3.2018 Úplňkový ॐ jógový víkend s Michalem Rauerem a Lucií Rybkovou v Penzionu Na Bělisku

 

Cena: 2 700 Kč 
Lokalita: Penzion Na Bělisku, Březiny 18, 572 01 Březiny Kraj Vysočina
http://www.nabelisku.cz/ 
Datum 2.3 – 4.3. 2018 
Délka 3 dny (2 noci)
Stravování: plná penze 
Počet míst:   Rezervováno: 12    Volné: 0

REZERVOVAT   

Odpoutejte se od běžných povinností a pojeďte na tři dny na tento mimořádný úplňkový víkend vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace, bubnovaní, energetická očista těla). Jóga, meditace a osobní rozvoj vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.

 Penzion na Bělisku je historické stavení ze 17. století s nádhernou energií, rodinou atmosférou a vynikající kuchyní. Naleznete zde klidný a ničím nerušený odpočinek. Zažijete relaxaci na těle i duši v tomto krásném penzionu.

V průběhu víkendu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, výklad karet s automatickou kresbou čaker.

 

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na  cvičení si vezměte podložku a pohodlné oblečení a na závěrečné relaxace a meditaci  teplou deku  nebo spacák.

 

 

Na semináři s Luckou můžete vykročit ze šedi všedních dní a vyladit svou mysl na vlnu pohody. Objevíte, jak být více sami se sebou spokojeni.

Ubytování:
je zajištěno v květinovém pokoji pro 4 osoby a ve dvou čtyřlůžkových apartmánech č. 1 a č. 2 s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou prostorné, zařízené čistě a jednoduše. Do rezervace uveďte kde budete chtít ubytování.

Co tam můžete dělat mimo program:
Je to ráj pro cyklisty a běžkaře, nejbližší sjezdovka je 9 kilometrů. V penzionu najdete moderní laserovou střelnici, na které se vyřádí děti i dospělí, stejně tak na multifunkčním hřišti. Pro hosty je zdarma kulečníkový salonek či karaoke. Zvláštností, která láká velké i malé návštěvníky, je naučná stezka Kukiho les, inspirovaná filmem Kuki se vrací. Najdete zde třeba repliku Hergotmobilu či jeho dům.

Tipy na výlet:
Pokud chcete prozkoumat něco zajímavého v okolí můžeme doporučit například:
Hrad Pernštejn
(jeden z nejnavštěvovanějších moravských hradů)
památka UNESCO Zelená Hora
(unikátní stavba Jana Blažeje Santiniho-Aichla ve stylu barokní gotiky)
Skanzen Veselý Kopec
(unikátní soubor lidových staveb)
Westernové městečko Šiklův Mlýn

 

Cena 2 700 Kč  zahrnuje:
Ubytování s plnou penzí, cvičební program, seminář, relaxační program, místní poplatky.

Pobyt začíná v pátek příjezdem po 14 hod a končí v neděli v 12 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu 6 cvičících.

REZERVOVAT

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:
Bližší informace: 734 878 380, info@michalrauer.cz, 774 038 108, info@lucierybkova.czhttp://www.lucierybkova.cz/

Rezervace nejpozději do 16.2.2017

Těším se na Vás ..

[WD_FB id=”1″]

0 comments on “2.3. – 4.3.2018 Úplňkový ॐ jógový víkend s Michalem Rauerem a Lucií Rybkovou v Penzionu Na BěliskuAdd yours →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skip to content