Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1213

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1218

18.11. – 20.11.2016 Jógový víkend s Michalem Rauerem Orea Vital Hotel Sklář****, luxusní hotel v Harrachově

Cena: 2 490,- Kč cvičící /  2 340,- Kč necvičící
Lokalita Harrachov
Datum 18.-20. 11. 2016
Délka 3 dny (2 noci)
Hotel Orea Vital Hotel Sklář, Harrachov 520, 512 46 Harrachov
Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte  na tři dny vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace). Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života. V průběhu víkendu  zažijete 4 lekce jógy Hatha jóga nebo Power jóga, Jóga pro zdravá záda. Cvičení bude probíhat ráno i večer . Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.
Program

4 lekce jógy (90 minutové bloky) Hatha Jóga, Power Jóga

Popis hotelu

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Co víc si přát.

 

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a free Wi-Fi.

Superior_Sklar

RESTAURACE01

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

REST_03

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, Wi-Fi Free, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště, skibus.

(1)-TERASA

BAZEN_+_novE_pozadI

(2)-SAUNA

(1)-BAZEN

Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek.

Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova

Cena zahrnuje

Ubytování s polopenzí (forma bufetu), FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

Pobyt začíná příjezdem po 14 hod a končí v neděli ve 12 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících.

2 490,- Kč cvičící / 2 340,- Kč necvičící

Další služby

Sleva za přistýlku -300,- Kč
Příplatek za jednolůžko 300,- Kč
Cena za psa 600,- Kč
Pojištění / osoba 30,- Kč
Výše uvedené ceny jsou za celý pobyt.

0 comments on “18.11. – 20.11.2016 Jógový víkend s Michalem Rauerem Orea Vital Hotel Sklář****, luxusní hotel v HarrachověAdd yours →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skip to content