REZERVACE: 25.8.2023 od 18:00 hod. Soundhealing pod hvězdami aneb well being night with yourself with rapé ceremony Lucie Vonchitzki a Michal Rauer (ID #11996)
Chceš zažít mimořádný stav uvolnění, zastavení a relaxace? Zregenerovat své tělo i mysl a prožít stav hlubokého spojení sám se sebou? Ať už si během léta prožil cokoliv, tato speciální noc bude vedena se záměrem integrovat všechny zážitky z festivalů, rodinný dovolených i nových setkání. Zveme na speciální večer za Prahou, do prostoru nádherné jurty, kde se obklopeni přírodou budeme ladit na své tělo, vytvářet nové nastavení v naší mysli a otvírat prostor pro nové vhledy, které mohou být zcela jiné než na začátku léta. Těšíme se na Vás .. Pro rezervaci vyplňte formulář nebo pište na: info@michalrauer.cz

Pro více info Retreat Noc pod hvězdami – Lucie Vonchitzki nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz @rauermichal 

Těšíme se na Vás ..

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skype
Telegram

3.11.2023 - 5.11.2023

ॐ JÓGOVÝ POBYT NA STATKU ANGLICKÁ SEZÓNA

Kouzelné místo s tajuplným genius loci uprostřed krásné přírody stvořené pro setkání všeho druhu s interiéry ve stylu staré Anglie, které zcela bezpochyby velmi pozitivně zapůsobí na všechny Vaše smysly.

8.3.2024 - 10.3.2024

ॐ JÓGOVÝ VÍKEND V BOHEMIAN COTTAGE – ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Skip to content