8.11.-10.11.2024 ॐ Jógový víkend v Usedlosti Hamernice, Pěčín 87, 517 61 Pěčín, Pardubický kraj

Cena pobytu: 5 990

Lokalita: Usedlost Hamernice, Pěčín 87, 517 61 Pěčín, Pardubický kraj
Datum: 8.11.-10.11.2024

Délka: 3 dny (2 noci)
Stravování: plná penze vegetariánská/normální

Usedlost Hamernice je výjimečné místo. Snoubí se tu nádherná atmosféra staré usedlosti s moderním zázemím stodoly. Čas strávený v rodinném zázemí s vynikající vegetariánskou kuchyní.

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na tři dny vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou… zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy. Jóga, pranajáma, asány, relaxace, bubnovaní, energetická očista těla a meditace, vnese příjemný pocit klidu a harmonie do vašeho života v tomto výjimečném prostoru uprostřed čisté přírody Orlických hor. Atmosféra staré usedlosti vybízí ke zpomalení i aktivnímu odpočinku. Uprostřed polí zažijete absolutní klid, uvolnění a souznění s přírodou.

UBYTOVÁNÍ

Usedlost je rozsáhlé stavení, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých apartmánech a dvoulůžkových pokojích. Usedlost  má dva objekty, Hlavní ubytovací část a vedlejší část kde je společenská místnost s krbem a v horní části je sál, kde bude probíhat program.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

V průběhu víkendu zažijete intenzivní program, různé lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, vibrace bubnu, gongu, křišťálových mís, léčení zvukem, diagnostika vašeho energetického tělo, automatickou kresbu čaker s výkladem karet, sanangu a rapé ceremonii, nebo můžete jen tak relaxovat a využít dokonalou místní saunu s výhledem do lesa s možností otužováním v místním jezírku.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si s sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení a na závěrečnou relaxaci a meditaci teplou deku. Ten kdo podložku nemá vybavení je k dispozici v usedlosti

team

Pobytem vás provedou

Michal Rauer
Yoga Teacher & Shamanic practices
Helena Doktorová
Sound Healing
Petr Marek
Shamanic Breathwork

stravování

Ve stodole se pro vás bude připravovat jídlo, vegetarianská nebo normální strava. Snídaně bude servírována formou bufetu, oběd formou 2 chodového menu, a večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, domácí víno, mošt nebo pivo ze zdejšího pivovaru.

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:

Příjemný relax a prohřátí po cvičení v chladných dnech Vám umožní pobyt v sauně s možností koupání ve venkovním jezírku. Můžete si vykouzlit vlastní saunovou atmosféru za použití vonných olejů. Pro hosty sauny jsou k dispozici ručníky a saunovací prostěradla. Na požádání Vám můžeme zajistit i výborného maséra.

K dispozici je také hrací zóna se stolním tenisem v hlavní budově a relaxační zóna ve stodole. V zimě si můžete užít sjezdové lyžování ve ski areálu Říčky www.skiricky.cz a upravené běžecké trasy na hřebenech a v okolí. V létě i v zimě můžeme doporučit výlety na hřebeny Orlických hor, které jsou jen pár kilometrů od usedlosti. Ať už si přivezete lyže, běžky, nebo si budete plánovat jen pěší výšlapy, krása Orlických hor Vás rozhodně nezklame.

TIPY NA VÝLET

Navštívit můžete hrad Potštejn, zámek Častolovice nebo Opočno. Doporučit můžeme i další zajímavá místa v regionu jako např. Zemská brána, Muzeum Orlických hor, Muzeum řemesel, Dolní Morava – Stezka v oblacích.

DOPRAVA

Vlastní. Případně je možná domluva spolujízdy zde ve skupině na WhatsAppu: https://chat.whatsapp.com/CpBa73VFRj6JN0MXTiWxhE

cena pobytu

Zahrnuje ubytování s plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Do rezervace uveďte o jakou stravu máte zájem, zda vegetariánskou nebo normální. Pobyt začíná v pátek příjezdem od 14:00 a začátek programu je v 18:30. Konec je v neděli ve 12:00 a odjezd ve 13:00.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz

Těšíme se na Vás .. S láskou Michal, Helena, Petr

23.2.-25.2.2024

5690
  •  

8.11.-10.11.2024

5990
  •  
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skip to content