6.9.-8.9.2024 ॐjógový pobyt s Michalem Rauerem a helenou doktorovou v tauhaus,rabštejn nad střelou 72, 331 62 manětín

Hodnocení: 9.6/10
9.6/10

Cena: 6 369 Kč  3 dny/2 noci
Lokalita: Vila Tauhaus, Rabštejn nad Střelou 72, 331 62  Manětín, Západočeský kraj
Datum pobytu: 6.9.-8.9.2024 pátek – neděle

Stravování: vegetariánská plná penze

#ubytovánívsoukromí #výhlednařeku #zahrada #gril #terasa #wifizdarma #sauna #společenskámístnost #parkovánízdarma #wellnessvybavení #rodinnépokoje

 

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na tři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma, asány, relaxace, meditace. Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.  WORKSHOP  #TRAINING  #ART&CULTURE  #INDOOR  #OUTDOOR  #COMMUNITY  #STYLISH  #OFFSITE  #CITYESCAPE  #COUNTRYSIDE  

UBYTOVÁNÍ

Vila nabízí ubytování v 7 stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Maximální kapacita objektu je 32 lůžek+3 lůžka glamping u řeky. Všechny pokoje se nacházejí v 1. a 2. patře domu, přičemž dvojice z nich disponuje společnou předsíní a balkónem s výhledem na řeku a zahradu.

Ve všech pokojích se nachází komfortní dvoulůžko/manželská postel a rozkládací pohovka sloužící jako případná přistýlka. Stylový nábytek a vybavení pokojů i koupelen je samozřejmostí.

#vikendovepobyty #pobytysjogou #wellnesspobyt #relaxpobyt #sauna #priroda #pohoda

STRAVOVÁNÍ

V Tauhaus se pro vás bude připravovat vegetariánská strava. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku, pohodlné oblečení a deku na závěrečnou relaxaci. 

V průběhu pobytu zažijete  4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, možnost otužování před meditací, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker,  rapé ceremonie, tanec duše, sound healing, šamanský kruh, energetická diagnostika těla, breathwork-vědomá práce s dechem, možnost individuální konzultace, saunování v průběhu celého víkendu a mnohé další.

O speciální zážitek se postará velkoryse pojatá sauna s vnitřní i diskrétní venkovní lázní. K dispozici je také venkovní mobilní sauna s přímým vstupem do řeky Střely. Své si odpracuje pec na pizzu, která je součástí centrální kachlové pece s kamny a krbem. Pro hudební zpestření večera je hostům k dispozici klavír.

Součástí areálu zahrady je také soukromý vstup do řeky, travnaté hřiště pro míčové sporty (volejbal/nohejbal), pingpongový stůl, houpací sítě, slackline, velké ohniště, tepee a další atrakce.

DOPRAVA

Vlastní. Případně je možná domluva spolujízdy. Tauhaus je vzdálený 39 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou, 47 km od Mlýnské kolonády, 103 km z Prahy.

Cena pobytu zahrnuje:   2x ubytování s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky, využití sauny v průběhu celého pobytu.  Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18:30 hod. a končíme nedělním obědem cca 13:00 hod.. V případě, že budete mít zájem přijet později nebo odjet dříve kontaktujte nás.

Pro doplňující info nebo dotazy volejte:  Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz @rauermichal 

Těšíme se na Vás ..

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skype
Telegram
Skip to content