#jogovypobyt #srilanka #joga #dovolenasjogou #tadyated #more #slunce #relax #priroda #jogasmichalem #jogadnes #zdravi #cviceni #dovolenaumore #yoga

Pojeďte načerpat energii  jógovou praxí, odpočinout si, poznat krásy ostrova a vykoupat se v Indickém oceánu. Připravili jsme Vám pestrý program, intenzívní a zároveň jemnou jógovou praxi v krásném ubytovacím komplexu na jižním pobřeží Srí Lanky. Dopřejte Vašemu tělu a mysli zasloužený oddych, výživu zdravou a čerstvou stravou a tato slzička Asie Vás svojí krásou určitě očaruje.

Cena: 765 EUR / v Kč dle aktuálního kurzu cca 20 655 Kč  

Lokalita: Venus villa, Ahangama, Srí Lanka 
Termín: 26.11. – 8.12. 2019 
Délka: 13 dní (12 nocí)
Stravování: snídaně, večeře, voda, káva a čaj po celý čas pobytu 
Rezervováno: 3 Volné: rezervace nejpozději do 21.10.2019 

Ubytování ve VENUS VILLA https://www.facebook.com/TheNugaHouse/videos/285906602119406/?t=13

Ubytování je zajištěno ve VENUS VILLA v Ahangame, v dvojlůžkovém pokoji s manželskou postelí. Pokoj je vybaven chladničkou, trezorem, sítí proti hmyzu, ventilátorem a klimatizací. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením. VENUS VILLA má vlastní bazén, venkovní kuchyň a jídelnu. Jóga shala je k dispozici v rámci komplexu po celý čas pobytu. Pláž je vzdálená 130 metrů od objektu.

Strava: Snídaně je formou výběru z menu lístku (nutriční a čerstvé), večeře jsou kombinací tradičního srí lanského rice and curry přes izraelskou kuchyň – humus, salát až po nutriční jogínské jídlo. Klienti mají k dispozici pitnou vodu, čaj a kávu po celý čas pobytu v prostoru vily.

V ceně pobytu je zahrnutých 20 lekcí jógy pod vedením Michala Rauera a Magdalény Škrteľové. Jógová praxe bude probíhat v dvou blocích, ráno a večer, bloky zahrnují Hatha jógu, Power jógu, Ashtanga jógu, Jógu pro zdravá záda, pranajámu, meditaci, energetickou očistu těla, zažijete vibrace bubnu a gongu, šamanské techniky a rituály, výklad karet, automatickou kresbu čaker a čakrové svíce. Cvičení bude probíhat v prostorech jóga shaly, přístřešku překrytého slaměnou střechou s otevřenými stěnami a výhledem na krásnou srí lanskou přírodu. Lekce jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé.

 

Magda Štrteľová, Ashtanga Yoga Teacher, +421 904 859 181, naayayoga@gmail.com
https://www.facebook.com/naayayoga/

Michal Rauer, Hatha Yoga Teacher, Meditace, Reiki, Energy healing, Buben, Gong, Automatická kresba čaker, čakrové svíce, Výklad karet 
+420 734 878 380info@michalrauer.cz 
https://www.facebook.com/jogasmichalem/

Cena pobytu za osobu zahrnuje: 

 Ubytování v 2-lůžkovém pokoji s klimatizací• Snídaně a večere • Voda, káva a čaj po celý čas pobytu• 20 lekcí jógy zahrnuje meditace a pranayamu • Lekce vaření srí lanských ayurvédských tradičních jídel Výlety do okolí:• návštěva čajovníkové plantáže• výlet člunem na jezeře Koggala a návštěva skořicového ostrova• návštěva města Galle a želví záchranné stanice v Habaraduwa

Cena nezahrnuje:
Letenka není zahrnuta v ceně a platí se zvlášť, klient si ji může zajistit sám a nebo, Vám v případě zájmu zajistíme skupinovou zpáteční letenky na Srí Lanku s cestovní kanceláří CK FIT, vybírá se aktuálně z nejvýhodnějších nabídek různých leteckých společností. Orientační cena zpáteční letenky do Colomba se pohybuje cca 550-700 EUR. V současné době jsou letenky za dobré ceny a tady platí čím dřívější rezervace tím lepší cena.
 
Vízum:
Pro vstup do krajiny je potřebné požádat o vízum online TU: https://eta.gov.lk/etaslvisa/etaNavServ?payType=1
(platí se online, poplatek 35 USD)
 
Transport z/na letiště:
Je zahrnutý v ceně pro všechny, kteří letí jako skupina. V případě, že letíte individuálně jiným letem, transfer není zahrnutý v ceně. Na požádání Vám zajistíme auto na vyzvednutí z letiště a odvoz na letiště po poskytnutí příletových a odletových údajů.

Možnosti fakultativních výletů, které Vám na požádání zajistíme:• Fabrika na výrobu batikových výrobků, návštěva obchodu s batikovými produkty• Národní park Yala nebo Udawalawe – přeprava jeepu v parku, kde jsou sloni, krokodíly, divoké ptactvo, pávy atd. (výlet na půl dne, je vhodné využít ve volném dnu)• Pozorování delfínů a velryb v MirisseHadí farma v Matare Budhistický chrám Weherahena v MatareChrám Paravi Duva v MatareKushta Raja Gala ve Weligame (obrovská socha vytesaná do kamene)• Chrám Wewurukannala Vihara chrám v DickwellePotápění a šnorchlovaní v městečku UnnawatunaDiagnostika Ayurvédského lékaře, ayurvédska masáž v Midigame• Sufovaní ve Weligame

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:
Cestovní kancelář CK FIT +420 603 118 624, info@ckfit.cz,  
Magda Štrteľová, +421 904 859 181, naayayoga@gmail.com
Michal Rauer, +420 734 878 380, info@michalrauer.cz

Těšíme se na Vás ..

Skip to content