8.3.-10.3.2024 ॐ jógový POBYT s Michalem Rauerem, helenou doktorovou v BOHEMIAN COTTAGE – ČESKÉ ŠVÝCARSKO, CZECH SWITZERLAND, BÖHMISCHE SCHWEIZ

Naprosto výjimečné prostředí Hodnocení: 5/5
5/5

Lokalita: Bohemian Cottage , Kamenná Horka 15, 407 46 Krásná Lípa, Česko

Termíny pobytu: 8.3. – 10.3.2024
Délka: 3 dny (2 noci)
Stravování: polopenze

Srdečně Vás zveme na ladění těla, mysli, ducha do pohádkového prostředí Bohemian Cottage.

Září je ideálním obdobím pro zklidnění mysli, uvolnění těla a odevzdání všeho nepotřebného. Udělejte si čas pro sebe. Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor, zaručený relax poskytne i sauna a vířivka s výhledem na noční nebe plné hvězd, těšit se můžete na 4 lekce jógy  Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda,  automatickou kresbu, gong, bubnování, výklad karet, meditace, křišťálové a tibetské mísy, posvátná geometrie a v neposlední řadě milou společnost. Co více si přát!  Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet). V přízemí je šatna, chodba, malý sál na jógu a kurzy (35m2) s krbem, 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

UBYTOVÁNÍ:

4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek,  Kapacita 15 cvičících, není možné mít pokoj pouze pro sebe. Velký apartmán s kapacitou až 6 lůžek . Mezonet apartmán II. v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Mezonet apartmán I. s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x jednolůžko.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

V průběhu pobytu zažijete  4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie a v případě zájmu individuální konzultace. 

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka. 

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:

  • finská saunu
  • koupání v přírodním bazénu
  • klidný a ničím nerušený odpočinek v relaxační místnosti.

Další služby Masáže, Půjčovna, Individuální výlety s průvodcem

Cena pobytu zahrnuje: 

Ubytování s vegetariánskou polopenzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18 hod. a končí v neděli ve 12 hod.

Udělat radost sobě nebo svým blízkým můžete už nyní, a to dárkovým certifikátem.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz

Těšíme se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou
Michal & Helena

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skype
Telegram
Skip to content