14.04.-18.04.2022 ॐ Velikonoční jógový pobyt s Michalem Rauerem a Marci Windsor Topolskou ve Dvoře Svatá Maří 49, 385 01 Svatá Maří - Prachatice, Jihočeský kraj

Hodnocení: 5/5
5/5

Cena: 5 990 – 6 990 Kč 
Lokalita: Dvůr Svatá Maří, 49, 385 01 Svatá Maří – Prachatice, Jihočeský kraj 
Datum:  14.04. – 18.04.2022, 16.6.-19.6.2022, 6.10.-9.10.2022

Délka:  čtvrtek-neděle/pondělí
Stravování: vegetariánská plná penze

https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma, asány, relaxace, meditace. Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.  V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Happy face jóga, meditace v tichu a pohybu, tanec duše, automatickou kresbu čaker a harmonizaci čaker, astrologii, výklad karet, tibetské mísy, bubnování, gong, rapé ceremonie, posvátná geometrie.

Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.
 
Budeme na samotě u lesa obklopeni přírodou a zvířaty z farmy. S nádhernými výhledy do okolní přírody, v nově s láskou vybudovaném areálu na okraji Šumavy.
 
Žádná auta, jenom ticho, modré nebe, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé vegetariánské jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto nádherném místě v magické krajině Pošumaví

UBYTOVÁNÍ

Dvůr Svatá Máři je nádherné místo, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech.

STRAVOVÁNÍ

V Máří se pro vás bude připravovat vegetariánská stravu. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj. 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

V průběhu pobytu zažijete  4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie a v případě zájmu individuální konzultace. 

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka. 

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM

Příjemný relax a prohřátí po cvičení v chladných dnech Vám umožní pobyt v bylinkové sauně a otužit se můžete ve venkovním bazénu nebo si zaplavat v zahradním jezírku. V zimním období bazén nezamrzá a je vhodný k otužování před ranním cvičením.

TIPY NA VÝLET

Navštívit můžete Kostel sv. Svaté Máří, Přírodní památka Mářský vrch, Rozhledna, Křížová cesta, Přírodní rezervace Opolenec, Sudislavická Lípa, Freeride trail, Sudislavická jeskyně, Zámek Vimperk, Arboretum Vimperk, Muzeum Vimperk, Naučná stezka lesních skřítků.

DOPRAVA

Do Svaté Máří se dostanete autem https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7 , vlakem a nebo autobusem do Vimperka, a tam Vás vyzvedneme. 

Cena pobytu zahrnuje: 

Ubytování s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná ve čtvrtek příjezdem 15 – 18 hod. a končí dle termínů pobytu v neděli a nebo pondělí ve 13 hod.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz

Těšíme se na Vás ..

Skip to content