4.11.2021 – 7.11.2021

Jógový pobyt s Michalem Rauerem ve Dvoře Svatá Maří 49, 385 01 Svatá Máří

Cena: 5737 Kč
Lokalita: Svatá Maří (U Vimperka)
Datum: 4.11. – 7.11. 2021
Délka: 4 dny (3 noci) čtvrtek – neděle
https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7
Rezervováno: 10 volná místa: 11

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace). Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života. V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete různé dechové techniky, různé lekce Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Yin jóga, meditaci v tichu a pohybu, Ecstatic dance, automatickou kresbu a diagnostiku čaker, práce s tělovou svíčkou, tibetské mísy, bubnování, gong, rape ceremonie .. 

Cvičení bude probíhat ráno i večer a v případě příznivého počasí budeme cvičit venku v přírodě. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Budeme na samotě u lesa obklopeni přírodou a zvířaty z farmy. S nádhernými výhledy do okolní přírody, v nově vybudovaném areálu na okraji Šumavy. Žádná auta, jenom ticho, modré nebe, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé vegetariánské jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto nádherném místě.

Ubytování: Luxusní dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou linkou. Stravování: vegetariánská plná penze

REZERVACEVÍCE INFO

Skip to content