Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1213

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/94485/virtual/www/domains/michalrauer.cz/wp-content/themes/auberge/includes/setup/setup.php on line 1218
Naprosto výjímečné prostředí
4.3/5

Cena: 3 990 Kč  
Lokalita: Bohemian Cottage , Kamenná Horka 15, 407 46 Krásná Lípa, Česko

Termíny pobytu: 9.5. – 11.5.2021
Délka: 3 dny (2 noci)
Stravování: polopenze

Rezervováno: 5 Volné: 10

Srdečně Vás zveme na ladění těla, mysli, ducha do pohádkového prostředí Bohemian Cottage.

Únor je ideálním obdobím pro zklidnění mysli, uvolnění těla a odevzdání všeho nepotřebného. Udělejte si čas pro sebe. Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor, zaručený relax poskytne i sauna a vířivka s výhledem na noční nebe plné hvězd, těšit se můžete na 4 lekce jógy  Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda,  automatickou kresbu, gong, bubnování, výklad karet, meditace, test dóši a v neposlední řadě milou společnost. Co více si přát!  Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě. 

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet). V přízemí je šatna, chodba, malý sál na jógu a kurzy (35m2) s krbem, 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

Ubytování

4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek,  Kapacita 15 cvičících, není možné mít pokoj pouze pro sebe. Velký apartmán s kapacitou až 6 lůžek . Mezonet apartmán II. v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Mezonet apartmán I. s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x jednolůžko.

 

Vybavení

  • finská saunu
  • koupání v přírodním bazénu
  • klidný a ničím nerušený odpočinek v relaxační místnosti.

Další služby Masáže, Půjčovna, Individuální výlety s průvodcem

Cena 3 990 Kč zahrnuje Ubytování se s polopenzí, cvičební program, vstup do finské sauny,  místní poplatky.

Pobyt začíná v pátek příjezdem po 14 hod a končí v neděli v 11 hod. 

Rezervováno: 5 Volné: 10

Udělat radost sobě nebo svým blízkým můžete už nyní, a to dárkovým certifikátem.

Těším se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou 
Michal

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:

Bližší informace: Michal Rauer, 734 878 380, info@michalrauer.cz

Skip to content