8.3.-10.3.2019 ॐ Jogový víkend s Michalem Rauerem & Janou Chadimovou v Usedlosti Hamernice
Cena: 3 200 Kč

Lokalita: Usedlost Hamernice, Pěčín 87, 517 61 Pěčín, Pardubický kraj
http://www.nabelisku.cz/
Datum 8.3 – 10.3. 2019
Délka 3 dny (2 noci)
Stravování: plná penze
Počet míst: Rezervováno: 3 Volné: 23
REZERVOVAT

Pojeďte s námi do těchto výjimečných prostor uprostřed čisté přírody Orlických hor. Atmosféra staré usedlosti vybízí ke zpomalení i aktivnímu odpočinku. Uprostřed polí zažijete absolutní klid, uvolnění a souznění s přírodou. Jóga (pranajáma, asány, relaxace, bubnovaní), energetická očista těla, meditace, vnese příjemný pocit klidu a harmonie do vašeho života.KDE:Usedlost Hamernice je výjimečné místo uprostřed krásné přírody Orlických hor. Snoubí se tu nádherná atmosféra staré usedlosti s moderním zázemí stodoly. Čas strávený v rodinném zázemím s vynikající vegetariánskou kuchyní bude o vás příjemným zážitkem.


UBYTOVÁNÍ:Usedlost je rozsáhlé stavení, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých apartmánech a dvoulůžkových pokojích.


Nedílnou součástí ubytovací kapacity jsou velkoryse řešené společenské prostory s příjemným posezením u krbu a prostorná, plně vybavená kuchyň.
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:V průběhu víkendu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Iyengar jógu pro zdravá záda a ramena, meditace, bubnování, výklad karet s automatickou kresbou čaker, mantry, v případě zájmu individuální konzultace. Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si vezměte podložku a pohodlné oblečení a na závěrečnou relaxaci a meditaci teplou deku nebo spacák.


STRAVOVÁNÍ:Od rána do večere se ve stodole se pro vás budou vařit samé zdravé dobroty. Snídaně bude servírována formou bufetu, oběd formou 2 Chodového menu a večeří. Odpoledne pro vás bude připraveno i něco na zub. Celý víkend si můžete vychutnat lahodnou kávu, domácí víno, mošt nebo pivo ze zdejšího pivovaru.CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:Pobyt v Hamernici vám může zpříjemnit zdejší sauna. K dispozici máte také hrací zónu se stolním tenisem v hlavní budově a relaxační zónu ve stodole. V zimně si užijete sjezdové lyžování ve ski areálu Říčky www.skiricky.cz a upravené běžecké trasy na hřebenech a v okolí. V létě i v zimě můžeme doporučit výlety na hřebeny Orlických hor, které jsou jen pár kilometrů od usedlosti. Ať už si přivezete lyže, běžky nebo si budete plánovat jen pěší výšlapy, krásna Orlických hor Vás rozhodně nezklame.TIPY NA VÝLET:Navštívit můžete hrad Potštejn, zámek Častolovice nebo Opočno. Doporučit můžeme i další zajímavá místa v regionu jako např. Zemská brána, Muzeum Orlických hor, Muzeum řemesel, Dolní Morava – Stezka v oblacích.

Počet míst: Rezervováno: 3 Volné: 23

REZERVOVAT